Członkostwo w LGD

LISTA CZŁONKÓW LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA
ZIEMI MIŃSKIEJ

Lp.

Imię i Nazwisko lub Reprezentowana Instytucja

Sektor

CZŁONKOWIE Z GMINY CEGŁÓW
gceglow

1

Gmina Cegłów
Reprezentant – Marcin Uchman

publiczny

2

Juszczak Wojciech

społeczny

3

Kaczorek Jan

gospodarczy

4

Majser-Pol Kosińscy Sp. J.
Reprezentant – Ewelina Pisarczyk

gospodarczy

5

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Podciernie i Okolice
Reprezentant – Prezes Lucyna Bajszczak

społeczny

6

Szczęśniak Tomasz

społeczny

CZŁONKOWIE Z GMINY DĘBE WIELKIE
gdebewielkie

7

Gmina Dębe Wielkie
Reprezentant – Karol Chróścik

publiczny

8

Karol Chróścik

publiczny

9

Bober Elżbieta

społeczny

10

Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu
Reprezentant – Ewa Tkaczyk

społeczny

11

Górnik Krzysztof

społeczny

12

Grabarczyk Marcin

społeczny

13

Kalinowski Krzysztof

publiczny

14

Karpińska Renata

społeczny

15

Kończyk Rafał

społeczny

16

OSP Dębe Wielkie
Reprezentant Grzegorz Ostrowski

społeczny

17

Siwik Mirosław

społeczny

18

Stowarzyszenie „Wrzosowianie”- Reprezentant – Zofia Ruta, Elżbieta Gańko

społeczny

19

Tkaczyk Monika

gospodarczy

20

Wojda Grzegorz Jan

gospodarczy

CZŁONKOWIE Z GMINY DOBRE
gdobre

21

Gmina Dobre
Reprezentant – Gałązka Tadeusz

publiczny

22

Gromulska Kosińska Kinga

gospodarczy

23

Kiljańczyk Szczepan

gospodarczy

24

Laskowski Krzysztof

społeczny

25

Miąskiewicz Sławomir

społeczny

26

OSP Mlęcin
Reprezentant – Wincenty Bartnicki

społeczny

27

Bartnicki Wincenty

społeczny

28

OSP Dobre
Reprezentant – Piotr Rawski

społeczny

29

Piotr Rawski

społeczny

30

Radzio Krzysztof

społeczny

31

Sobiepanek Sławomir

gospodarczy

32

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej
Reprezentant – Anetta Bodecka

społeczny

CZŁONKOWIE Z GMINY HALINÓW
ghalinow

33

Gmina Halinów
Reprezentant – Adam Sekmistrz

publiczny

34

Ciszkowski Adam

publiczny

35

Damasiewicz Jolanta

społeczny

36

Goździewska Katarzyna

gospodarczy

37

Górska Anna

społeczny

38

Grubek Robert Henryk

publiczny

39

INTER KERAM – Ireneusz Piasecki

gospodarczy

40

Mirosz Przemysław Robert

gospodarczy

41

OSP w Cisiu
Reprezentant – Krzysztof Świtkowski

społeczny

42

OSP w Długiej Kościelnej
Reprezentant – Dorota Górska

społeczny

43

OSP w Okuniewie
Reprezentant – Konrad Kawęcki

społeczny

44

Papis Jan

gospodarczy

45

Pietrusiński Marcin

społeczny

46

Sęk Krystyna

gospodarczy

47

Stowarzyszenie Rozwijajmy Talenty
Reprezentant – Katarzyna Czernicka

społeczny

48

Uczniowski Klub Sportowy „Halinów Team”
Reprezentant – Wojciech Bogdaniuk

społeczny

49

Zawadzka Bożena

gospodarczy

CZŁONKOWIE Z GMINY JAKUBÓW
gjakubow

50

Gmina Jakubów
Reprezentant – Hanna Wocial

publiczny

51

Hanna Wocial

publiczny

52

Bartnicka Krystyna

społeczny

53

Czerwiński Tomasz

społeczny

54

Kosakowska Anna

gospodarczy

55

Marusa Zbigniew

społeczny

56

OSP Jakubów
Reprezentant – Artur Sobótka

społeczny

57

OSP Jędrzejów Nowy
Reprezentant – Kamil Konca

społeczny

58

Stowarzyszenie „Jędrek”
Reprezentant – Kamil Konca

społeczny

59

OSP Ludwinów
Reprezentant – Wanda Dąbroś

społeczny

60

OSP Łaziska
Reprezentant – Wioletta Królak

społeczny

61

OSP Mistów
Reprezentant – Lidia Domańska

społeczny

62

OSP Wiśniew
Reprezentant – Adam Kaczorek

społeczny

63

Piotrowska Paulina

społeczny

64

Sawicki Marcin

gospodarczy

65

Wieczorek Jarosław

gospodarczy

CZŁONKOWIE Z GMINY KAŁUSZYN
gkaluszyn

66

Gmina Kałuszyn
Reprezentant – Arkadiusz Czyżewski

publiczny

67

Abramowski Andrzej

gospodarczy

68

Goźliński Marcin

gospodarczy

69

Stowarzyszenie Jesteśmy Razem
Reprezentant – Anna Komuda

społeczny

CZŁONKOWIE Z GMINY LATOWICZ
glatowicz

70

Gmina Latowicz
Reprezentant – Bogdan Świątek-Górski

publiczny

71

Gajowniczek Marlena

gospodarczy

72

OSP w Transborze
Reprezentant – Naczelnik Zarządu Halina Laskus

społeczny

73

Piłatkowski Zbigniew

publiczny

CZŁONKOWIE Z GMINY MIŃSK MAZOWIECKI
gminskmazowiecki

74

Gmina Mińsk Mazowiecki Reprezentant –
Janusz Antoni Piechoski

publiczny

75

Piechoski Janusz Antoni

publiczny

76

Chłopik Kazimierz

społeczny

77

Czajkowski Stefan

społeczny

78

EKWOS – Piotr Parasiewicz

gospodarczy

79

Kopczyński Leszek

społeczny

80

Kraszewska Urszula Grażyna

społeczny

81

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Mińsk Mazowiecki
Reprezentant – Joanna Janicka

społeczny

82

Smater Stanisław

społeczny

83

Woźnica Albert

społeczny

CZŁONKOWIE Z GMINY MROZY
gmrozy

84

Gmina Mrozy
Reprezentant – Dariusz Jaszczuk

publiczny

85

Kąca Jarosław

społeczny

86

Stowarzyszenie Przyjaciół Mrozów
Reprezentant – Prezes Zarządu Wojciech Malczyk

społeczny

87

Szęszoł Mariusz

gospodarczy

CZŁONKOWIE Z GMINY SIENNICA
gsiennica

88

Gmina Siennica
Reprezentant – Grzegorz
Zieliński

publiczny

89

Zieliński Grzegorz

publiczny

90

Dąbrowski Leszek

społeczny

91

Gawłowski Andrzej

społeczny

92

Legat Radosław

publiczny

93

Myka Arkadiusz

społeczny

94

Nowosielski Zbigniew

gospodarczy

95

Osica Duszczyk Renata

społeczny

96

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dąbrowa i Okolice
Reprezentant – Irena Bukowińska

społeczny

97

Bukowińska Irena

społeczny

CZŁONKOWIE Z GMINY STANISŁAWÓW
gstanislawow

98

Gmina Stanisławów
Reprezentant – Sulewski
Adam

publiczny

99

Bereda Adam

gospodarczy

100

Endzelm Jolanta

społeczny

101

Gałązka Andrzej

gospodarczy

102

Gańko Leszek

społeczny

103

Kuć Bogdan

społeczny

104

Rudnik Agnieszka

gospodarczy

105

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Stanisławowskiej
Reprezentant – Jadwiga Krajewska  Witczak

społeczny

106

Wieczorek Janusz

społeczny

107

Zdanowicz Sebastian

społeczny

108

Zdanowicz Wanda

społeczny

CZŁONKOWIE Z MIASTA SULEJÓWEK
msulejowek

109

Miasto Sulejówek
Reprezentant –
Arkadiusz Śliwa

publiczny

110

Beruda Arkadiusz

społeczny

111

Niedźwiedzki Krzysztof

gospodarczy

112

Stowarzyszenie Liga Miejska
Reprezentant-
Wiceprezes Zarządu Artur Malesa

społeczny

CZŁONKOWIE OBEJMUJĄCY SWOIM DZIAŁANIEM OBSZAR WIĘKSZY NIŻ JEDNA GMINA

113

Powiat Miński
Reprezentant-Starosta Antoni
Jan Tarczyński

publiczny

114

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim
Reprezentant – Jacek Lipiec

gospodarczy

Brak opisu

Druk wpłaty – Brak pliku

Członkostwo w LGD